פרויקטים

מועדוניות ילדים

לימודי העשרה, סיוע, הזנה ומסגרת חוץ פורמלית לילדים

גם אתם יכולים להיות שותפים:

“לא כל ילד מאושר לשמוע את הצלצול בסוף הלימודים ולא לכולם מחכים בבית חיבוק וארוחה חמה”

ילדים יודעים ומרגישים הכל, בעיקר כאשר המצב בבית קשה. איך אנחנו עוזרים לילדים ממשפחות שסועות, בהן מתמודדים שעה שעה עם עוני, מחסור, מחלה,אלימות, אב או אם חסרים או שאינם מסוגלים למלא את תפקידם כהורים?

מסגרות חינוכיות חוץ פורמליות יכולות להוות עוגן תמיכה והצלה פיזית ונפשית עבור ילדים רבים. מועדוניות הילדים של מאיר פנים הוקמו במיוחד במטרה למנוע תופעות של שוטטות, של נשירה ושל היחשפות לפגעי הרחוב האורבים לילדים, במיוחד כאשר הם ילדים למשפחות בסיכון או במצב כלכלי קשה.

כיום המועדוניות פועלות היכן שהכי זקוקים להן, בדימונה ואור-עקיבא. שאיפתנו היא להרחיב ולהתרחב עד שלא יחסר דבר לאף ילד. במסגרת המועדוניות, מקבלים הילדים ארוחה חמה, עזרה בשיעורי בית, שיעורי העשרה, אוזן קשבת, תמיכה ומסגרת, ואפילו ארוחה קלה בטרם צאתם הביתה. המועדוניות פעילות בכל יום, מסוף יום הלימודים ועד הערב, כתחליף ממשי לבית ומשפחה שאינם מתפקדים, או שאינם מסוגלים לתת לילד את מה שהוא זקוק לו.

במועדוניות, כל ילד מקבל מענה מדויק לצרכיו. הילדים מקבלים חום והרבה אהבה, והצוות דואג שלא יחסר להם דבר. בפורים, למשל, כל ילד כותב “משאלה”, איזה תחפושת אני הכי רוצה? אילנית, מנהלת המועדוניות, ממלאה את כל המשאלות. יחד, הם משפחה אחת גדולה. תורכם להצטרף ולקחת חלק בעתיד הילדים!

50

ילדים במועדונית

776,525

זהו מספר הילדים החיים מתחת לקו העוני במדינת ישראל.

34,500

ארוחות ילדים חמות מחולקות בשנה לילדים נזקקים ברחבי הארץ

פרויקטים נוספים

לפרטים ותרומה

נאבקים בקורונה, מצילים אנשים רעבים ומפוחדים!

גם בתקופה זו מאיר פנים ממשיכה לדאוג לאוכלסיה הנזקקת

לפרטים ותרומה

שפים צעירים

סדנת שפים לנוער בסיכון

לפרטים ותרומה

רשת מסעדות - בתי התמחוי שלנו

ארוחות טעימות ומזינות מידי יום בכל רחבי הארץ

רישמו אותי לניוזלטר לקבלת עדכונים וחדשות

    גלילה לראש העמוד