פרויקטים

תרומה לנזקקים

תרומה לנזקקים - ריהוט, ציוד יד שניה ועוד

גם אתם יכולים להיות שותפים:

תרומה לנזקקים עם 100% שקיפות

ישנה נזקקות כואבת המתבטאת בחוסר יכולת לרכוש מוצרי חשמל, ריהוט או ציוד לבית. תחשבו על זה שרהיט או מוצר ישן ובלתי נצרך שלכם, יכול לגרום אושר למישהו אי שם. לסלק מעליו את חרפת הדלות והעוני ובכלל לתרום לאיכות הסביבה ע”י מיחזור ולעולם טוב יותר.

מה אפשר לתרום?

אז מעבר לתרומות של כסף, גם תרומות של רהיטים כמו ספות, ארונות, שידות, כסאות, כורסאות, שולחנות, פינות אוכל, כסאות נדנדה, טלוויזיות, רדיו, שעון מעורר, מראות, בגדים, מוצרי מזון יבשים, רמקולים, אוזניות, מכשירים חשמליים כמו מקרר, תנור, מיקרוגל, מכונות כביסה ועוד יכולים לשמש בתור תרומה נהדרת עבור הנזקקים. חפצים שעבורכם עשו את העבודה ומיצו את עצמם, יכולים לשמש בתור מוצרים חדשים ושימושיים ביותר עבור משפחות רבות, עם ילדים או בלי.

 

מזה “כח לתת”?

“כח לתת” מהווה פלטפורמה ייחודית לתיווך ריהוט וציוד ישן, אנחנו מנהלים מאגר ובו נתונים על ריהוט שאנשים רוצים לתת וריהוט שאנשים רוצים לקבל, ואנחנו מתווכים ביניהם. ניתן לשלוח פרטים על ציוד לתרומה, או למייל: [email protected]
אנו כמובן מוודאים שהריהוט הנתרם הינו במצב תקין וראוי לשימוש.

 

עם מי עובדים?

מאיר פנים עובדים בשיתוף מאות מתנדבים ותורמים שהופכים את חייהם של הנזקקים לאיכותיים, טובים ועשירים יותר. בזכות אותם אנשים שלוקחים חלק בפעילות של עמותת מאיר פנים, עשרות פרוייקטים יכולים לצאת לפועל במהלך השנה.

 

האם קיימת פעילות שוטפת של הארגון?

בוודאי. בעוד רבים נוטים לחשוב שפעילות של עמותות מסתכמת בעיקר בזמנים של חגים, מלחמות או גורמים של כוח עליון כמו מחלות ויראליות ומגפות, חשוב לדעת שפעילות עמותת מאיר פנים נערכת לאורך כל השנה. עבור הנזקקים אין הבדל בין יום חול לבין חג, בין ימים רגילים לבין עתות מלחמה. העוני והמצוקה נותנים את אותותיהם בכל רגע ורגע, ולכן כל תרומה בכל זמן מתקבלת באהבה, התרגשות וברצון רב.

 

האם אני יכול לקחת חלק בפעילות הארגון?

בהחלט! עמותת מאיר פנים מחפשת מתנדבים נוספים על בסיס קבוע, וכמובן גם תורמים נוספים שיכולים להצטרף למעגל הנתינה המדהים של הארגון. במידה ואתם מעוניינים לקחת חלק פעיל באופן שטיף או להשתתף בפרויקטים חד פעמיים של הארגון, אתם מוזמנים ליצור קשר עם הארגון בטלפון *3656, לשלוח פקס למספר 02-5375062 או לשלוח מייל לכתובת [email protected].

 

היכן ממוקמים הסניפים של מאיר פנים?

למאיר פנים קיימים סניפים בערים ירושלים, טבריה, אור עקיבא, צפת ודימונה, אך מתנדבים מכל הארץ מוזמנים להגיע ולקחת חלק בפעילות. ולא רק זה, מעגל המתנדבים והתורמים של הארגון מורכב גם מעמיתים שנמצאים בארצות הברית, אנגליה, צרפת, אוסטרליה, קנדה, בלגיה ושוויץ, מה שמסייע בהרחבת פעילות הארגון והגעה למחוזות נוספים בסדר גודל עולמי.

 

דרכים נוספות לבצע תרומה לזקקים במאיר פנים

פרוייקטים נוספים של כח לתת: חלוקת ילקוטים וציוד לבית ספר לקראת שנת הלימודים, איסוף וחלוקת שמיכות ואמצעי חימום לקשישים לקראת החורף.

 

3 דברים שחשוב לדעת כשרוצים לתרום לנזקקים

  1. התרומות נחשבות כהוצאה מוכרת לצרכי מס, לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה.
  2. במאיר פנים אתם יודעים בדיוק לאן הולך הכסף שתרמתם בזכות הפרויקטים המגוונים שלנו.
  3. ניתן לבחור בתרומה חד פעמית או הוראת קבע

אז קדימה, למה אתם מחכים? תרמו עכשיו ותעשו המון חסד

300

מתנדבים ומתנדבות צעירים מתנדבים בצביעת בתים והובלת חפצים לנזקקים בשנה

7500

נעזרים בשנה מפעילות פרויקט כח לתת של מאיר פנים

פרויקטים נוספים

לפרטים ותרומה

עוזרים למשפחות בחג השבועות

במיוחד בתקופת הקורונה, לא משאירים אף משפחה בלי ארוחת חג!

תרומה לניצולי שואה
לפרטים ותרומה

דואגים לניצולי השואה

"הייתי חייב לעזור להם, לא היתה לי ברירה אחרת" - אוסקר שינדלר

לפרטים ותרומה

נלחמים בקורונה, עוזרים לקשישים!

גם בתקופה זו מאיר פנים ממשיכה לדאוג לאוכלסיה הנזקקת

רישמו אותי לניוזלטר לקבלת עדכונים וחדשות
גלילה לראש העמוד