פרויקטים

תרומה לנזקקים

תרומה לנזקקים - ריהוט, ציוד יד שניה ועוד

blank

גם אתם יכולים להיות שותפים:

תרומה לנזקקים עם 100% שקיפות

ישנה נזקקות כואבת המתבטאת בחוסר יכולת לרכוש מוצרי חשמל, ריהוט או ציוד לבית. תחשבו על זה שרהיט או מוצר ישן ובלתי נצרך שלכם, יכול לגרום אושר למישהו אי שם. לסלק מעליו את חרפת הדלות והעוני ובכלל לתרום לאיכות הסביבה ע”י מיחזור ולעולם טוב יותר.

מה אפשר לתרום?

אז מעבר לתרומות של כסף, גם תרומות של רהיטים כמו ספות, ארונות, שידות, כסאות, כורסאות, שולחנות, פינות אוכל, כסאות נדנדה, טלוויזיות, רדיו, שעון מעורר, מראות, בגדים, מוצרי מזון יבשים, רמקולים, אוזניות, מכשירים חשמליים כמו מקרר, תנור, מיקרוגל, מכונות כביסה ועוד יכולים לשמש בתור תרומה נהדרת עבור הנזקקים. חפצים שעבורכם עשו את העבודה ומיצו את עצמם, יכולים לשמש בתור מוצרים חדשים ושימושיים ביותר עבור משפחות רבות, עם ילדים או בלי.

מזה “כח לתת”?

“כח לתת” מהווה פלטפורמה ייחודית לתיווך ריהוט וציוד ישן, אנחנו מנהלים מאגר ובו נתונים על ריהוט שאנשים רוצים לתת וריהוט שאנשים רוצים לקבל, ואנחנו מתווכים ביניהם. ניתן לשלוח פרטים על ציוד לתרומה, או למייל: [email protected]
אנו כמובן מוודאים שהריהוט הנתרם הינו במצב תקין וראוי לשימוש.

עם מי עובדים?

מאיר פנים עובדים בשיתוף מאות מתנדבים ותורמים שהופכים את חייהם של הנזקקים לאיכותיים, טובים ועשירים יותר. בזכות אותם אנשים שלוקחים חלק בפעילות של עמותת מאיר פנים, עשרות פרוייקטים יכולים לצאת לפועל במהלך השנה.

האם קיימת פעילות שוטפת של הארגון?

בוודאי. בעוד רבים נוטים לחשוב שפעילות של עמותות מסתכמת בעיקר בזמנים של חגים, מלחמות או גורמים של כוח עליון כמו מחלות ויראליות ומגפות, חשוב לדעת שפעילות עמותת מאיר פנים נערכת לאורך כל השנה. עבור הנזקקים אין הבדל בין יום חול לבין חג, בין ימים רגילים לבין עתות מלחמה. העוני והמצוקה נותנים את אותותיהם בכל רגע ורגע, ולכן כל תרומה בכל זמן מתקבלת באהבה, התרגשות וברצון רב.

האם אני יכול לקחת חלק בפעילות הארגון?

בהחלט! עמותת מאיר פנים מחפשת מתנדבים נוספים על בסיס קבוע, וכמובן גם תורמים נוספים שיכולים להצטרף למעגל הנתינה המדהים של הארגון. במידה ואתם מעוניינים לקחת חלק פעיל באופן שטיף או להשתתף בפרויקטים חד פעמיים של הארגון, אתם מוזמנים ליצור קשר עם הארגון בטלפון *3656, לשלוח פקס למספר 02-5375062 או לשלוח מייל לכתובת [email protected].

היכן ממוקמים הסניפים של מאיר פנים?

למאיר פנים קיימים סניפים בערים ירושלים, טבריה, אור עקיבא, צפת ודימונה, אך מתנדבים מכל הארץ מוזמנים להגיע ולקחת חלק בפעילות. ולא רק זה, מעגל המתנדבים והתורמים של הארגון מורכב גם מעמיתים שנמצאים בארצות הברית, אנגליה, צרפת, אוסטרליה, קנדה, בלגיה ושוויץ, מה שמסייע בהרחבת פעילות הארגון והגעה למחוזות נוספים בסדר גודל עולמי.

דרכים נוספות לבצע תרומה לזקקים במאיר פנים

פרוייקטים נוספים של כח לתת: חלוקת ילקוטים וציוד לבית ספר לקראת שנת הלימודים, איסוף וחלוקת שמיכות ואמצעי חימום לקשישים לקראת החורף.

תרומה לנזקקים באינטרנט

מדובר כאן על אפשרות נהדרת להיות חלק ממסע איסוף הכספים שמתבצע מדי יום עבור נזקקים. תרומה לנזקקים באינטרנט היא אינה ספציפית וממוקדת למועדים מיוחדים כמו לקראת תקופת החגים או בזמנים קשים כמו לקראת יום הזיכרון לשואה ולגבורה, ההיפך – פעילות של תרומה לנזקקים היא פעילות שוטפת שמתרחשת לאורך כל ימות השנה.

מי אחראי על תרומה לנזקקים באינטרנט?

קיימים לא מעט ארגונים ועמותות שונים שהרימו את הכפפה ופתחו, בנוסף לסניפים הפיזים שלהם, אפשרות של תרומה לנזקקים באינטרנט. בצורה זו התרומה מתאפשרת בלי עשרות טלפנים וטלפניות שצריכים להתגייס למשימת גיוס הכספים, אלא מתאפשרת בצורה נוחה, נגישה ובלי הצורך בכלל לקום מהכיסא.

איך מתבצעת תרומה לנזקקים באינטרנט?

אתרי האינטרנט של העמותות השונות והארגונים השונים מאפשרים היום תרומה לנזקקים באינטרנט באמצעות סוג של חנות וירטואלית. החנות הוירטואלית היא מאובטחת לחלוטין, ולכן פרטי האשראי והפרטים האישיים שלכם שתזינו בה אינם נשמרים או מועברים לגורמים זרים.

למה תרומה לנזקקים באינטרנט משמשת?

תרומה לנזקקים באינטרנט בראש ובראשונה מיועדת לצרכים הראשוניים של הנזקקים. הכספים מושקעים בשלב הראשון ברכישת מזון, ביגוד וצרכים רפואיים שונים שקיימים אצל הנזקקים. במידה ונאספים מספיק כספים, יש אפשרות להשקיע אותם גם בפעילויות של מותרות כמו ארגון פעילות חברתית לנזקקים, ביקור בפארקים או במוזיאונים, ארגון הסעות לאטרקציות מיוחדות ברחבי הארץ ועוד.

שאלת השאלות – כמה תורמים?

תרומה לנזקקים באינטרנט או שלא באינטרנט היא עניין אישי לחלוטין, וכל תרומה היא מבורכת ומקדמת עוד את העזרה לנזקקים. הכסף משמש למטרות חשובות במיוחד, ולכן כל סכום כסף שיכול להגדיל את הסכום הקיים מתקבל בברכה.

אפשר לסייע בדרכים נוספות?

מלבד תרומה לנזקקים באינטרנט, חשוב להבין שניתן לתרום ולעזור בדרכים נוספות רבות. גם הגעה פיזית אל סניפי העמותה וסיוע בהתנדבות בפעולות הבישול או החלוקה הם תרומה נהדרת, גם העברה של שיעורים פרטיים לילדים נזקקים היא תרומה מדהימה, גם עזרה בשיפוץ הבתים הרעועים של הנזקקים היא חשובה מאוד ובכלל – כל פעולה שיכולה לשפר את רמת חייהם של הנזקקים היא לא פחות ממבורכת.

3 דברים שחשוב לדעת כשרוצים לתרום לנזקקים

  1. התרומות נחשבות כהוצאה מוכרת לצרכי מס, לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה.
  2. במאיר פנים אתם יודעים בדיוק לאן הולך הכסף שתרמתם בזכות הפרויקטים המגוונים שלנו.
  3. ניתן לבחור בתרומה חד פעמית או הוראת קבע

אז קדימה, למה אתם מחכים? תרמו עכשיו ותעשו המון חסד

blank

300

מתנדבים ומתנדבות צעירים מתנדבים בצביעת בתים והובלת חפצים לנזקקים בשנה

250

נעזרים בשנה מפעילות פרויקט כח לתת של מאיר פנים

פרויקטים נוספים

blank
לפרטים ותרומה

סדנאות עץ טיפוליות לנוער בסיכון

סדנאות בניה בעץ וטיפול בקלפים לנוער במרכזי רווחה

blank
לפרטים ותרומה

רשת מסעדות - בתי התמחוי שלנו

ארוחות טעימות ומזינות מידי יום בכל רחבי הארץ

blank
לפרטים ותרומה

חבילות מזון

אספקת מוצרי מזון למשפחות נזקקות

רישמו אותי לניוזלטר לקבלת עדכונים וחדשות

    גלילה לראש העמוד