תרומה לפורים | תרומת מזון לפורים ב-100% שקיפות

תרומה לפורים
תרומה לפורים

וְהַחֹדֶשׁ אֲשֶׁר נֶהְפַּךְ לָהֶם מִיָּגוֹן לְשִׂמְחָה וּמֵאֵבֶל לְיוֹם טוֹב, לַעֲשׂוֹת אוֹתָם יְמֵי מִשְׁתֶּה וְשִׂמְחָה וּמִשְׁלוֹחַ מָנוֹת אִישׁ לְרֵעֵהוּ וּמַתָּנוֹת לָאֶבְיוֹנִים.״

מגילת אסתר, פרק ט', פסוקים כ'-כ"ג

על תרומה לחג הפורים

בעוד שחלק מהאנשים יכולים להרשות לעצמם לתכנן את חגיגות חג הפורים הקרב ובא, אנשים אחרים רק חושבים על איך לספק לילדים שלהם את ארוחת הצהריים החמה הבאה. כן, במדינת ישראל קיימים לא מעט אביונים, נזקקים וקשישים שנאלצים להסתפק במועט, לבצע סדר עדיפויות בין אוכל, תרופות או אמצעי חימום, ולהעביר את היום יום שלהם מהיד לפה. על מנת להפוך את החיים האלו לקצת יותר נעימים ופשוטים עבורם, אתם מוזמנים להצטרף לפעילות שלנו במאיר פנים עם תרומה לפורים.

תוכן עניינים

מתנדבים מחוץ לארץ

ארוחת חג

תרומת ארוחת חג לנזקקים הוא אחד הפרוייקטים החשובים שלנו​

חבילות מזון

אספקת מוצרי מזון למשפחות נזקקות. יש חבילה בסיסית ומשודרגת

תמונה_חיצונית_פרויקט_מסעדות

בתי התמחוי שלנו

בתי התמחוי שלנו מפוזרים ברחבי הארץ ומאכילים אלפי אנשים רעבים

תמונה-חיצונית-של-פרויקט_כרטיס-חדש

כרטיסי מזון

אנו מספקים כרטיסי אשראי לרכישת מזון ברשתות שיווק

חלה לשבת

אנו מחלקים חלה לנזקקים בכל שבוע כדי לעשות להם שבת שמחה יותר

תמונות לסליידר_שבועות

עוזרים לקשישים בקורונה

עכשיו יותר מאי פעם אנו עוזרים לקשישים לעבור את התקופה הזו

למה דווקא בפורים?

חייהם של הנזקקים הם חיי הישרדות שמתרחשים בכל ימות השנה, ועל כן הפעילות שלנו במאיר פנים היא פעילות נרחבת שמתפרשת על פני כל 365 הימים שבשנה. במקביל לפעילות השוטפת, לקראת מועדים מיוחדים אנחנו מתגייסים אפילו יותר כדי להעניק לנזקקים ערך מוסף לחגיגות החגים, בניסיון להפוך אותם לקצת יותר מתוקים וחגיגיים עבורם. סביב המועדים המיוחדים כמו חג הפורים, נאספת בדרך כלל קבוצה גדולה יותר של אנשים ששמחים לקחת חלק בפעילות ובתרומה, ולכן תרומה לפורים היא רעיון נהדר גם עבורכם.

מדובר כאן על הזדמנות לעשות טוב יותר למישהו אחר, מישהו שאין לו, מישהו שנלחם כל יום מחדש בכדי להצליח להאכיל את עצמו ואת הילדים שלו, ולספק להם את כל התנאים הטובים ביותר למחייה. המשימה הזו היא לא פשוטה עבור מי שאין לו את האמצעים לעשות את זה, ולכן תרומה לפורים הופכת למשמעותית ביותר עבורם.

איך אפשר לקחת חלק בתרומה לפורים?

חג הפורים הוא חג שאחת המצוות הגדולות שלו היא חלוקת מתנות לאביונים. חלוקת מתנות לאביונים לאורך השנים היא פעילות שלוקחים בה חלק עשרות אלפי אנשים ברחבי המדינה, ששמים לעצמם למטרה להפוך את חג הפורים לשמח ומתוק יותר עבור אותם נזקקים. כדי לקחת חלק בתרומה לפורים, אתם מוזמנים לקחת חלק בפעילות של מאיר פנים.

כחלק מפעילות הארגון, אנחנו מתכננים חלוקת משלוחי מנות לנזקקים, חלוקת ארגזי מזון ייעודיים למאכלי פורים, חלוקת ארגזי מזון עם מזון בסיסי ויבש כמו פתיתים, שמן, קופסאות שימורים ועוד, וכמובן הפעלת בתי התמחוי באופן רגיל לחלוקת חמגשיות עם אוכל חם. בנוסף לכל אלו, תוכלו לקחת חלק בתרומה לפורים באמצעות כסף, רהיטים ומוצרי חשמל, תרומת ביגוד והנעלה, כלי מיטה, כלי מטבח ועוד. עבור אותם נזקקים, כל תרומה היא לא פחות מנהדרת וחשובה בדרך לאורח חיים תקין.

היערכות לפני תרומה לפורים

תרומה לפורים לא חייבת להגיע אך ורק באחת מהצורות שפירטנו כאן למעלה, אלא גם בכל שלב ההיערכות לפעילות הארגון. בישול של האוכל החם, כמו גם איסוף הפריטים שנתרמים על ידי אחרים, ארגון שלהם בתוך ארגזים וכן חלוקתם ברכבים ברחבי הארץ – כל אלו יכולים לתפקד בתור תרומה אדירה לפעילות הארגון. כמובן שמלבד כל אלו, קיימת דרך נוספת שדרכה תוכלו לתרום תרומה לפורים – פשוט בהיותכם מי שאתם. אז מה בעצם זה אומר?

תרומה לפורים באמצעות שימוש בכישורים והיכולות האישיות שלכם

הרבה פעמים גם אנחנו עומדים במצב שאין לנו ממש מאיפה לתת לאחרים, אבל זה ממש לא אומר שאנחנו לא יכולים לתרום בכלל בגלל זה. תרומה מתוך הניסיון האישי, הכישורים שלכם, התחביבים שלכם והאהבות שלכם היא בהחלט תרומה לא פחות משמעותית מאשר סוגי התרומות האחרים. אנשים שיכולים להעביר סדנאות, להציג הצגות, להפעיל את הילדים הנזקקים בהפעלות שונות כמו יצירה, פיסול ועוד, יכולים בהחלט להפוך את חג הפורים שלהם להרבה יותר שמח ומבדח – ממש כפי שמצופה מהחג הזה להיות.

לא חשוב מתי ואיך תעשו אותה, העיקר שהיא תתממש לטובה

תרומה לפורים יכולה לבוא לידי ביטוי בכל אחת מהדרכים הללו ובעוד דרכים רבות נוספות. המטרה היא, בסופו של דבר, להתאגד סביב הדבר החשוב ביותר, והוא הסיוע לנזקקים שיוכל לאפשר להם לעמוד על הרגליים, ולהנות מתנאי מחייה שונים שמשדרגים את חייהם, ונותנים להם שלווה ומנוחה, בין אם זמניות ובין אם תקופתיות. בחרו את דרך התרומה לפורים שנוחה לכם ביותר, צרו איתנו קשר, ומשם נוכל להתקדם ביחד אל עבר עתיד טוב יותר שמלא במעשים טובים ובהרגשה מרוממת רוח ונפש.

שאלות נפוצות על תרומה לפורים

יש מספר דרכים לתרום, כולן רשומות באתר ושקופות ב-100%

כן, התרומה מוכרת במס לפי סעיף 46 של מס הכנסה.
בהחלט! אנחנו תמיד מחפשים מתנדבים חדשים.
 

בזכות תרומתכם אנו מספרים ארוחות חמות מזינות בבתי התמחוי שלנו, במשלוחים הביתה ובכרטיסי מזון המחולקים לנזקקים. 

בהחלט! בחגים אנו עורכים חבילות מזון מיוחדות המתאימות למועד.
למאיר פנים בתי תמחוי המפוזרים בארץ: ירושלים, טבריה, אור עקיבא, צפת ודימונה.

תוכן עניינים למקרה שפספסת משהו שאולי יעניין אותך

מַיִם רַבִּים לֹא יוּכְלוּ לְכַבּוֹת אֶת הָאַהֲבָה וּנְהָרוֹת לֹא יִשְׁטְפוּהָ

שיר השירים פרק ח' פסוק ז' 

זה הזמן שלך להצטרף למשפחת התורמים שלנו ולעשות חסד עם אלפי  נזקקים ברחבי הארץ.

ההוצאה מוכרת לצרכי מס ולצרכי חסד  ❤️

רישמו אותי לניוזלטר לקבלת עדכונים וחדשות

    גלילה לראש העמוד